Ми оновлюємо асортимент на нашому сайті. Уточнити актуальні ціни та розміри Ви можете за номером +380 (96) 155 00 15
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Медичні шапочки

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шапочки шиються з повітропроникною матеріалу, добре сидять на голові, зручні, і індивідуальні. Рекомендується купити медичні шапочки не тільки для професійних цілей, але і в якості модного аксесуара. Асортимент мед. шапочок постійно оновлюється і в нього входять високі і низькі медичні шапочки з візерунками, з прикольними малюнками і принтами, з декоративними елементами і деталями обробки, шапочки бандани, а так само обов’язково присутні і класичні однотонні екземпляри дивовижних шапочок (білі, рожеві, блакитні, сині ). Практичність наших безрозмірних шапочок досягається ще й завдяки наявності спеціальних гумок і зав’язок, які покращують фіксацію. Ми допоможемо вам придбати потрібну модель модною шапочки прямо зараз! Поспішайте замовити незвичайні медичні шапочки для представників жіночої та чоловічої статі.

Медична шапочка – це важливий аксесуар, і невід’ємний атрибут медичної форми. Ми пропонуємо своїм споживачам чудову продукцію, що забезпечує комфорт, неповторний стиль і гігієнічність під час хірургічних маніпуляцій. Але медична шапочка купити яку можна у нас на сайті, потрібна не одним лише хірургам. Дана продукція походить для кухарів, фармацевтів, медсестер, працівників реєстратури, студентів медиків, докторів і косметологів саме тому, що їм необхідно носити медичні ковпаки кожен робочий день. Наші медичні шапочки або кухарські ковпаки відповідають всім нормам і стандартам якості.Шапочки шиються з повітропроникною матеріалу, добре сидять на голові, зручні, і індивідуальні. Рекомендується купити медичні шапочки не тільки для професійних цілей, але і в якості модного аксесуара. Асортимент мед. шапочок постійно оновлюється і в нього входять високі і низькі медичні шапочки з візерунками, з прикольними малюнками і принтами, з декоративними елементами і деталями обробки, шапочки бандани, а так само обов’язково присутні і класичні однотонні екземпляри дивовижних шапочок (білі, рожеві, блакитні, сині ). Практичність наших безрозмірних шапочок досягається ще й завдяки наявності спеціальних гумок і зав’язок, які покращують фіксацію. Ми допоможемо вам придбати потрібну модель модною шапочки прямо зараз! Поспішайте замовити незвичайні медичні шапочки для представників жіночої та чоловічої статі.

Медична шапочка – це важливий аксесуар, і невід’ємний атрибут медичної форми. Ми пропонуємо своїм споживачам чудову продукцію, що забезпечує комфорт, неповторний стиль і гігієнічність під час хірургічних маніпуляцій. Але медична шапочка купити яку можна у нас на сайті, потрібна не одним лише хірургам. Дана продукція походить для кухарів, фармацевтів, медсестер, працівників реєстратури, студентів медиків, докторів і косметологів саме тому, що їм необхідно носити медичні ковпаки кожен робочий день. Наші медичні шапочки або кухарські ковпаки відповідають всім нормам і стандартам якості.

Вгору