У 2009 році зареєстрована ТМ “Швецька Марка” з’явилася на медичному ринку і практично відразу ж український медичний одяг нашого виробництва завоював довіру і симпатії цільової аудиторії. Високоякісна медична уніформа “Швецької Марки” твердо закріпилася на вітчизняному ринку з виробництва та оптово-роздрібній торгівлі (продажу) сучасного, модного, а також класичного спецодягу для медичних працівників.

Маючи власну виробничу базу і згуртовану команду, що складається з талановитих модельєрів і дизайнерів, професійних конструкторів і досвідчених швачок, менеджерів і реалізаторів, а також володіючи багатим досвідом виробництва медичної форми, ми зайняли лідируючу позицію на українському ринку медодягу, не тільки в західному і центральному регіонах України, а й за їх межами і з упевненістю дивимося в завтрашній день, знаючи, що можемо задовольнити потреби практично будь-якого замовника: від студента-медика до великої фармацевтичної компанії або клініки.

Наш ультра-модний і практичний медичний спецодяг розробляється з урахуванням специфіки роботи медичного персоналу і створюється максимально комфортним, але в той же час вельми не дорогим і доступним. У нашому асортименті Ви завжди знайдете багату різноманітність моделей і колірної гами, а також різні варіації обробки як класичних, так і не стандартних моделей медкостюмів і медхалатів.

Сучасні і високоякісні голландські тканини, німецька фурнітура, а також постійний контроль якості на всіх етапах виробництва та реалізації медичного одягу, дозволяють істотно продовжити термін служби наших виробів. А куплений медичний одяг в роздріб будь-яким покупцем, будь-то студент медик чи професор, або придбаний клінікою, аптечною мережею, фармацевтичною компанією медичний одяг оптом, обов’язково підкреслить Ваш професійний імідж і забезпечить прекрасний зовнішній вигляд!

Крім медичного одягу, у нас представлено цілий ряд невід’ємних атрибутів і аксесуарів медпрацівника, таких як професійне медичне взуття, шапочки і металеві іменні бейджі, а також металеві дипломи, медичні тематичні сувеніри та послуги з рекламно-поліграфічного супроводу медустанов і компаній.

Оскільки ми є прямими виробниками, наш девіз “У ціні зійдемося, якістю не підведемо!” дійсно працює саме для Вас!