Ми оновлюємо асортимент на нашому сайті. Уточнити актуальні ціни та розміри Ви можете за номером +380 (96) 155 00 15
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Колір
Розмір
Сортування:
Популярні
Популярні Новинки спочатку дешевші

Медичний одяг чоловічий: вибір на користь стилю та практичності

Робота у медичних закладах пов'язана з необхідністю носити уніформу. До неї пред'являються суворі вимоги, адже від якості виробів залежить санітарно-гігієнічний стан персоналу та приміщення. Але суворі вимоги до наявності уніформи не скасовують того, що вона має бути виконана відповідно до модних трендів і виглядати стильно. Купити чоловічий медичний одяг можна у різних варіантах моделей:

  • Медичні халати та куртки – це можуть бути спеціальні вироби для роботи в операційній (хірургічний одяг), лабораторні халати, що захищають від забруднень та агресивних речовин.
  • Медичні костюми та уніформа – сорочки та штани, спеціалізовані костюми, що привертають увагу зручністю, не обмежують рухів, що дозволяють працювати в різних умовах (наприклад, в інфекційному відділенні необхідно одягати спеціалізований захисний костюм).
  • Маски та респіратори – для захисту від інфекцій та алергенів.
  • Рукавички – для захисту рук від контакту з різними матеріалами та речовинами.
  • Спеціалізоване взуття – медичні кросівки, мокасини, кеди, клоги, що забезпечують комфорт ніг під час тривалого ходіння чи стояння.
  • Захисні черевики – для роботи в ситуаціях, які можуть призвести до травмування ніг.

Медичний одяг для чоловіків повинен бути міцним, стійким до забруднень, простим у догляді. Пам'ятайте про те, що уніформу доведеться часто прати, вона піддається серйозному зносу, повинна завжди мати презентабельний акуратний вигляд. Уважно обирайте одяг, який плануєте носити на роботі. Проблем не виникне – “Швецька марка” пропонує купити чоловічу медичну форму, яка відповідає стильним трендам та вимогам до якості.

Критерії вибору медичного одягу для чоловіків

Форма медична чоловіча має бути комфортною і не обмежувати рухи під час роботи.

Тканини повинні бути приємними на дотик, легко пратися, витримувати велику кількість циклів прання та тривалий час зберігати привабливий зовнішній вигляд.

Виберіть уніформу, яка відповідає стандартам медичного закладу та створює професійний вигляд медичного персоналу.

Для роботи з небезпечними матеріалами необхідний спеціалізований захисний одяг.

Форма повинна бути міцною та довговічною, щоб витримувати багаторазове прання та тривале використання.

Підбираючи медуніформу, також важливо враховувати вимоги та правила установи, в якій вона використовуватиметься.

Медичний одяг чоловічий у Києві

В інтернет-магазині компанії "Швецька марка" представлені вироби від виробника за комфортною вартістю. Якщо вам потрібний якісний та доступний за ціною чоловічий медичний одяг – інтернет-магазин стане зручним майданчиком для придбання всіх необхідних виробів. Вивчіть каталог та прайс на сайті, виберіть позиції, що відповідають вашим очікуванням. Ми реалізуємо продукцію з доставкою – якщо потрібний одяг медичний чоловічий, купити в Україні його можна з будь-якої точки країни. Замовити товари зручно онлайн, скориставшись сервісом сайту.

Вгору