Ми оновлюємо асортимент на нашому сайті. Уточнити актуальні ціни та розміри Ви можете за номером +380 (96) 155 00 15
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Колір
Сортування:
Популярні
Популярні Новинки спочатку дешевші

Як вибрати костюм медичний чоловічий

Костюм доктора чоловічий – спеціалізований одяг, який використовується чоловічим медичним персоналом для роботи в різних медичних закладах, таких як лікарні, клініки, лабораторії тощо. Ви можете купити медичний костюм чоловічий у різних варіантах виконання:

 • Костюми для медбратів – комплект складається зі штанів та куртки або сорочки, виконаних з легкого та дихаючого матеріалу. Костюми можуть бути різних стилів та кольорів залежно від вимог установи та переваг персоналу.
 • Чоловічі медичні костюми для лікарів можуть бути виконані у вигляді класичного костюма зі штанами та піджаком. Вони також можуть бути представлені у вигляді хірургічної куртки принтованої зі штанами і доповнені укороченим медхалатом. Комплектація медформи залежить від особистих переваг медика та вимог місця роботи.
 • Спеціалізовані, наприклад, захисні костюми, можуть використовуватися для роботи з інфекційними пацієнтами або з небезпечними хімічними речовинами. Вони мають додаткові захисні властивості, такі як водонепроникність чи захист від хімічних речовин.

Навіщо потрібний костюм лікаря чоловічий? Такі комплекти уніформи допомагають створити професійний та доглянутий вид медичного персоналу, що сприяє довірі пацієнтів та покращує загальне враження про медичний заклад. Костюми забезпечують захист одягу медичного персоналу від забруднень та контакту з інфекційними речовинами. Комплекти повинні бути зручними та забезпечувати свободу рухів для роботи протягом тривалого часу.

Залежно від типу костюма, вони можуть забезпечити додатковий захист від різних небезпек, таких як інфекції або хімічні речовини.

Критерії вибору

Вибираючи, який купити чоловічий медичний костюм в Україні, зверніть увагу на такі важливі моменти:

 • Насамперед уточніть вимоги та правила вашого медичного закладу щодо медичної уніформи. Вони можуть включати кольори, стилі, матеріали форми й додаткові аксесуари.
 • Залежно від уподобань та вимог вашої установи, визначтеся з типом костюма. Це може бути класичний костюм з брюками та куртками різних фасонів, довжини та типом застібок.
 • Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблено костюм. Переважними є легкі та дихаючі тканини, такі як суміші з натуральною бавовною, які забезпечують комфорт протягом дня.
 • Важливо вибрати костюм правильного розміру, який забезпечуватиме свободу рухів та комфорт при роботі. Зверніть увагу на посадку штанів, піджака та рукавів.
 • Підберіть додаткові аксесуари для лікаря, такі як шапочка, бейдж, які відповідають загальному стилю лікаря та вимогам закладу.
 • Враховуйте якість пошиття та матеріалів, щоб костюм був довговічним і витримував багаторазове прання та носіння. Продукція компанії "Швецька марка" виготовляється з сертифікованих тканин європейської якості, що дозволяє виробу прослужити довго навіть при найінтенсивнішому носінні.
 • Переконайтеся, що вибраний костюм відповідає стандартам безпеки та гігієни для роботи в медичній установі – ми створюємо лише якісні вироби спеціально для медперсоналу.

Вибір медкостюму для чоловіків повинен бути обґрунтованим і враховувати як зовнішній вигляд та стиль, так і зручність та функціональність для роботи в медичній установі.

Якщо вам потрібен костюм медичний чоловічий у Києві – запрошуємо до каталогу сайту компанії “Швецька марка”. Для вас – пропозиція купити чоловічий медичний костюм в інтернет-магазині за максимально вигідною ціною безпосередньо від виробника. Як замовити? 

 • Виберіть у каталозі магазину костюм медичний чоловічий, ціна якого вам підходить, а характеристики – відповідають вимогам.
 • Відправте товар у віртуальний кошик і заповніть форму покупки, що відкрилася.
 • Виберіть зручний спосіб оплати та місце отримання товару.

Чоловічі медичні костюми купити через інтернет ми пропонуємо з доставкою по Україні. Для наших клієнтів – комфортний прайс, гарантія якості виробів, допомога у підборі уніформи для медиків. Працюйте у зручному!

Популярні запити

Чоловічі хірургічні костюми

Вгору