Сучасний медичний одяг гуртом: висока якість за приємною ціною

Медичний одяг гуртом — це прекрасна можливість придбати уніформу для працівників охорони здоров'я за вигідною вартістю. Гуртова купівля актуальна у трьох випадках:

 1. При розробці корпоративного стилю нової медустанови.
 2. Коли потрібно оновити спецодяг для співробітників поліклінік, лікарень або beauty-сфери.
 3. Щоб урізноманітнити асортимент власного магазину і залучити нових покупців.

Екіпірування ергономічного крою з якісних матеріалів зробить роботу медперсоналу комфортною та ефективною. Фахівець зосередиться на обов'язках, не турбуючись, що форма натирає, не пропускає повітря або зминається. При цьому охайний і привабливий зовнішній вигляд лікарю забезпечений. Якщо ви шукаєте, де купити медичний одяг гуртом, ознайомтеся з каталогом компанії "Швецька марка".

Український бренд професійного медодягу пропонує асортимент, що відповідає суворим вимогам медустанов. Нашою пропозицією охоче користуються колективи лікарень, клінік і кабінетів краси у Києві та інших містах. Співпраця з компанією також вигідна магазинам, що продають медичну форму вроздріб.

Чим приваблює гуртових покупців мед одяг на замовлення від компанії "Швецька марка"

Пропозиція ТМ "Швецька марка" різноманітна: відповідний одяг знайдуть як прихильники класичного стилю, так і ті, хто віддає перевагу сучасним моделям у модних кольорах та з оригінальним дизайном. У товарному каталозі компанії представлено мед одяг гуртом від виробника для всіх категорій медичного персоналу. Замовити спецівку можна для:

 • клінік, лікарень, приватних кабінетів (для лікарів, молодшого медичного персоналу, лаборантів, санітарів, працівників реєстратури та адміністрації);
 • ветеринарних установ;
 • аптек і фармакологічних підприємств;
 • фізіотерапевтичних установ і салонів (для фахівців з реабілітації, масажистів тощо);
 • працівників науково-дослідних інститутів;
 • студентів медичних, ветеринарних і суміжних спеціальностей.

Ми, як провідні постачальники медичного одягу в Україні, використовуємо сучасні технології виробництва і матеріали європейської якості, важливе значення відводимо функціональності виробів. Медичний спецодяг гуртом шиється зі спеціалізованих голландських тканин з використанням німецької фурнітури. Асортимент компанії доступний на сайті.

Медичний одяг "Під Ключ" для гуртових покупців

Звернувшись до компанії "Шведська марка", ви зможете купити медичну форму гурт на вигідних умовах:

 1. На складі підтримується постійний запас готових виробів, доставка не порушує обумовлені терміни.
 2. Завдяки налагодженому виробництву медична форма гуртом відшивається під замовлення в потрібній кількості. На одяг можна нанести логотип компанії та скомбінувати корпоративні кольори в ексклюзивному дизайні.
 3. Ми закуповуємо матеріали великими партіями, тому одяг для медиків гуртом Україна від виробника обійдеться за доступною ціною. Постійним покупцям надаються знижки.

Якщо вас зацікавив медичний одяг гуртом від виробника, прайс на товари можна обговорити з менеджерами компанії. Ми раді новим партнерам і в найкоротші терміни підготуємо комерційну пропозицію. На будь-якому етапі співпраці фахівці магазину нададуть вичерпну інформацію щодо замовлення.