Ми оновлюємо асортимент на нашому сайті. Уточнити актуальні ціни та розміри Ви можете за номером +380 (96) 155 00 15
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Колір
Розмір
Сортування:
Популярні
Популярні Новинки спочатку дешевші

Медичне взуття Leon: сучасний дизайн для лікарень

Якщо ви працюєте в лікарні, деякі дні вам, ймовірно, доведеться працювати з ранку до ночі. В уніформі ви долаєте сотні метрів протягом дня, що особливо виражається в навантаженні на ноги, тому робоче взуття в лікарні має бути особливо зручним і практичним. Спеціальне функціональне медичне взуття Леон чудово відповідає цим вимогам.

Функціональне взуття для лікарень

Шкіряні сабо Leon – взуття медичне, особливо популярне серед багатьох лікарів, медсестер та інших медпрацівників як робоче взуття для лікарень. Ви можете швидко надіти їх, коли зателефонує служба екстреної допомоги, але ви також можете легко зняти їх знову, щоб ненадовго розслабити ноги під столом. Для кращої підтримки при частій ходьбі віддайте перевагу моделям зі складними ременями, які за потреби можна затягнути в області п'яти. Шкіра має перевагу перед синтетичними матеріалами в тому, що вона пропускає повітря та забезпечує гарну адаптацію лікарняного робочого взуття до ваших ніг.

Широкий асортимент шкіряного взуття для лікарів

У медичній професії важливо, щоб одяг викликав довіру серед пацієнтів та співробітників. Відповідно, весь одяг, такий як футболки та штани, повинен підбиратися з урахуванням професійного зовнішнього вигляду, і це також стосується сабо.

Leon - медичне взуття, представлене в каталозі на сайті:

  • у білому кольорі: білий тут є домінуючим кольором – він передає компетентність та серйозність, класичний колір лікарняного робочого взуття – білий, як і білий халат, ви сигналізуєте своїм пацієнтам про чистоту та гігієну;
  • різнокольорові сабо різних кольорів, таких як бірюзовий, лавандовий чи бордовий.

У взутті Леон ви почуватиметеся комфортно і отримуватимете задоволення від його носіння навіть під час тривалих робочих змін. Це підвищить вашу мотивацію та забезпечить вам задоволення від роботи. Замовте якісне оригінальне взуття зараз на сайті інтернет-магазину “Швецька марка” за низькою ціною!

Купити медичне взуття Leon

Щоб взуття витримувало повсякденну лабораторну роботу, робоче взуття для лікарень повинне бути виготовлене з якісного міцного матеріалу, такого як шкіра. Тільки так ваше взуття зможе витримати щоденні навантаження та захистити вас від травм.

Купити оригінальне взуття Leon за низькою вартістю онлайн – в магазині "Швецька марка"! "Швецька марка" – вигідний прайс та швидка доставка по Києву та іншим містам України!

Вгору