Лівий берег:

metro. Познякивул. С. Крушельницької 15

+38(096)155-00-15 +38(096)895-36-37
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 11-19
СБ: 11-16
НД: Вихідний
Shvetska Marka
Правий берег:

metro. Лук`янівськаНОВА АДРЕСА: вул. Білоруська 7

+38(097)398-13-10 +38(044)338-30-93
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 10-19
СБ: 11-19
НД: Вихідний
Viber: +38(096)895-36-37 Інтернет-замовлення: +38(096)155-00-15

Визначення розміру

Питання самостійного визначення розміру медичного одягу дуже часто виникає у тих людей, які вдаються до покупок такого одягу через мережу Інтернет. І це не випадково. У традиційних магазинах спецодягу завжди є можливість приміряти товар і визначитися зі своїм розміром вже на місці. На жаль, інтернет-магазини позбавлені такої можливості, тому перш ніж замовляти медичний одяг через мережу Інтернет вкрай важливо точно знати власні розміри.

Перш ніж перейти до визначення своїх розмірів необхідно пам’ятати, що для таких виробів як медичні халати і блузи основною характеристикою буде обхват грудей. Якщо ж ми говоримо про вибір медичних брюк, то тут важливо враховувати обхват талії і стегон. Пам’ятайте, що вимірювання необхідно проводити по найбільш вузькому місцю (талія) і по найбільш виступаючим зонам (стегна).

Для того, щоб правильно визначити розмір медичного спецодягу важливо провести правильні вимірювання і додати один-два сантиметри для того, щоб одяг облягав вільно. Після цього необхідно поглянути на таблицю розмірів.

Необхідно відзначити, що традиційні чоловічі і жіночі мірки будуть включати в себе наступні розміри:

  • При обхваті грудей вимірювальна лінія проходитиме по найбільш виступаючим зонам грудей, а також під пахвами.
  • При обхваті талії необхідно заміряти окружність талії суворо горизонтально, а також виключити будь-які відхилення по висоті, так як це може спотворити реальні показники.
  • При обхваті стегон вимірювальна лінія повинна проходити суворо горизонтально через максимально виступаючі сідничні зони.
  • При обхваті шиї стрічка проходить навколо шиї приблизно через сьомий хребець.

Дуже важливо також пам’ятати, що в процесі вимірювання розміру талії не треба втягувати живіт або, навпаки, дуже сильно вдихати повітря.
В таблиці вказані приблизні розміри і розміри деяких моделей можуть відрізнятися, більш точні дані уточнюйте у менеджерів