Лівий берег:

metro. Познякивул. С. Крушельницької 15

+38(096)155-00-15 +38(096)895-36-37
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 11-19
СБ: 11-16
НД: Вихідний
Shvetska Marka
Правий берег:

metro. Лук`янівськаНОВА АДРЕСА: вул. Білоруська 7

+38(097)398-13-10 +38(044)338-30-93
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 10-19
СБ: 11-19
НД: Вихідний
Viber: +38(096)895-36-37 Інтернет-замовлення: +38(096)155-00-15

Партнери

Студентське самоврядування – це форма управління, за якої студенти на рівні академічної групи, курсу, факультету, гуртожитку, студентського містечка, іншого структурного підрозділу ВНЗ мають право самостійно вирішувати питання внутрішнього управління.
Головною метою діяльності органів студентського самоврядування є передусім створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства, держави, у захисті прав студентів.
IMGCOR – це сервіс, створений, щоб покращити Ваші знімки. В нас працює команда молодих спеціалістів з професійної обробки та дизайну. Колектив IMGCOR любить свою роботу та працює для Вас, і не важливо в якому куточку земної кулі Ви є.
Інтернет-магазин для хірургів пропонує своїм клієнтам лапароскопічні інструменти (лапароскопічні затискачі, лапароскопічні ножиці, лапароскопічні дисектори, лапароскопічні кліп аплікатори, лапароскопічні кліпси, біполярні лапароскопічні інструменти, монополярні електроди для коагуляції, голки Вереша, троакари різних діаметрів, лапароскопи), лапароскопічне обладнання (відеокамери, освітлювачі, аспіратори-іригатори, електрокоагулятори та інші аксесуари для лапароскопічної хірургії), поліпропіленові хірургічні сітки, неадгезивні хірургічні сітки (двосторонні і композитні), хірургічний шовний матеріал, вакуумні лігатори, гемороїдальні кільця та багато іншого.
jj-F0tTKrfM Хірургічний клуб «Armata manus», який працює на базі кафедри оперативної хірургії і топографічної анатомії НМУ імені О.О. Богомольця.
Сфери діяльності хір.клуба:
1. Школи-семінари з хірургії для студентів та інтернів (Базові школи-семінари з хірургії, Школа-семінар з хірургії шлунка, І та ІІ Всеукраїнська конференція з експериментальної хірургії, І та ІІ Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії, І, ІІ школи по лапароскопії );
2. Експериментальна хірургія на кроликах;
3. Навчання лапароскопічним навичкам, відпрацювання оперативної техніки на органокомплексах;
4. Цикл лекцій з військово-польової хірургії і політравмі;
5. Майстер-класи з тактичної медицині і надання першої медичної допомоги.Докладніше про діяльність хірургічного клубу «Armata manus» Ви можете дізнатися за посиланням: vk.com/armata_manus, armata-manus.com, facebook.com/armatamanus.