Лівий берег:

metro. Познякивул. С. Крушельницької 15

+38(096)155-00-15 +38(096)895-36-37
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 11-19
СБ: 11-16
НД: Вихідний
Shvetska Marka
Правий берег:

metro. Лук`янівськаНОВА АДРЕСА: вул. Білоруська 7

+38(097)398-13-10 +38(044)338-30-93
Графік роботи офісу
Пн-Пт: 10-19
СБ: 11-19
НД: Вихідний
Viber: +38(096)895-36-37 Інтернет-замовлення: +38(096)155-00-15

Бейджи

Компанія “Швецька Марка” в найкоротші терміни виготовляє під замовлення на власному високоточному обладнанні іменні металеві бейджи з можливістю повнокольорового нанесення (печатки на бейджі) контактної інформації та корпоративної символіки, а так само фотографії замовника, з наступних видів металів:

metal dly saita

Стандартні типорозміри металевих бейджів з сублімаційним термопереносом представленни нижче, а найбільш популярним є розмір 69х29мм. Так само можемо виготовити металеві бейджики по Вашим персональним параметрам (за розмірами і формою).


Замовити металевий бейджик (металевий шильд) можна як з прямими кутами, так і з округленням (з округленими куточками).
Типи використовуваних кріплень для бейджів: евробулавка і магнітне кріплення прямокутної форми (бувають пластикові та металеві).

У медицині дуже важлива ідентифікація особи. Ми виготовляємо іменний бейджик лікаря з персональними даними. Можна в самі мінімальні терміни стати володарем якісного металевого бейджа з логотипом клініки, будь-якого медзакладу або салону краси. На персональному бейджі також може бути фотографія замовника, що дуже модно нині і підкреслює індивідуальність. Як правило, для виробництва персоналізованих медичних бейджів ми використовуємо білий метал, метал матове срібло або матове золото. Ми пропонуємо замовити металевий іменний бейдж різних параметрів.

Металеві бейджики можуть бути з прямими або округленими куточками. У виробництві металевих бейджів ми використовуємо кріплення магнітного або булавочного типу. Найбільш економічним варіантом вважається шпилька, але найбільш практичним і міцним є бейдж на магніті. Бейджик для персоналу лікарні дуже яскраво виглядає на медичній формі, і в основному кріпиться безпосередньо до тканини на грудях або на нагрудній кишені, а так само на лацкані куртки.

Бейдж – це найкращий оригінальний спосіб представлення себе. Це своєрідна візитна картка, яка підвищує імідж, стиль і рейтинг як професійного фахівця. Бейдж – це стильно, модно, креативно і екстраординарно. Його можна замовити не тільки в якості обов’язкового робочого елементу для персоналу лікарні, але і як недорогий і оригінальний подарунок лікарю наприклад на день медика або як сувенір колезі доктору. У нас можна замовити медичні бейджи європейського рівня якості за найкращими тарифами і виготовити дані вироби в найкоротші терміни.